Kvalitní pevný obal

 


Já si myslím, že v dnešní době se bez mobilního telefonu opravdu nikdo neobejde. Já si myslím, že je už hodně lidí a také dokonce dětí, že už mají mobilní telefon. Opravdu by mě zajímalo, v kolika letech jste měli vy mobilní telefon. Já jsem ještě takový ten starší ročník, takže můj první mobilní telefon byl asi v patnácti anebo v šestnácti letech. Jenomže mě to tak ani moc nevadilo, protože já jsem v té době vlastně vůbec nebyla zvyklá na mobilní telefon, ani žádné sociální sítě. V té době, kdy by bylo asi šestnáct let, tak jsem také neměla vůbec notebook anebo počítač. Tyto věci jsem měla asi až v sedmnácti anebo v osmnácti letech. Byla jsem také ráda za počítač, ale také jsem tam neseděla každý den a například svůj 1 iPhone 7+ jsem dostala, asi když mi bylo dvacet pět let, to už jsem dostala k narozeninám.

Bez mobilního telefonu nikam nechodím.

A musím uznat, že jsem byla opravdu hodně překvapená. IPhone 7+ jsem chtěla vždycky a také jsem byla ráda, že jsem k iPhonu 7+ dostala Kryt na iPhone 7 plus. Ani nevíte, jak jsem byla ráda d! A dokonce kryt na iPhone 7+ byl v krásné černé barvě, který byl třpytivý. Tohle jsem vždycky chtěla, mám ráda třpytky a černou barvu, takže když jsem ještě na iPhone 7 dostala kryt na iPhone 7+ v černé třpytivé barvě, tak jsem byla opravdu štěstím bez sebe lepší dárek jsem si opravdu vybrat nemohla.

Na mobil mám skvělý kryt.

Tyto narozeniny pro mě byly opravdu geniální. Také jsem řekla své kamarádce, že už mám konečně stejný mobilní telefon a kryt na iPhone 7+. Stejně jako ona. Kamarádka byla ráda, protože tam jsou různé aplikace, které si můžeme zesynchronizovat. Myslím si, že nejsem jediná a kamarádka také ne, kdo moc rád synchronizuje mobilní telefony anebo iPhony, protože takhle je větší zábava a je to také sranda. I vám doporučuji kryt na iPhone 7+, pokud tento mobilní telefon máte, uvidíte, že se vám to vyplatí, třeba když vám spadne na zem anebo se nějak umaže, tak budete rádi, že máte kryt na iPhone 7+.