Mít kam jezdit na dovolenou

 

Už nemusíte hledat jako blázni, kam se letos vydáte na dovolenou, samozřejmě, že chcete jet k moři, i vaše děti tam chtějí, i vaše žena to vyžaduje. A co byste řekli tomu, zařídit si u Jadranu svojí takovou chatu, kam budete jezdit, jakmile vám to volné chvíle dovolí, kam budete brát celou svoji rodinu, a aby vám to i vydělávalo, a vracela se vám postupně ta investice, budete jí půjčovat známým a kamarádům? To je sen? To už právě nemusí být sen, pojďme se na to podívat!

dubrovnik

Představujeme vám unikátní projekt, který se děje v chorvatském městečku Žaborič, kde se zahájila stavba jedinečného projektu moderního apartmánového domu, kde se právě rozprodávají jeho byty. Budovy jsou v blízkosti pláže a jsou blízko centra městečka, které je útulné, klidné a bez provozu. Nadpřízemní apartmány budou disponovat terasami, ze kterých se budete dívat na moře. Apartmány budou plně vybavené klimatizací, koupelnou a vším, co potřebujete k základnímu bydlení. V současné chvíli jsou už vyprodané a zbývá k prodeji poslední apartmán, se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní, terasou, koupelnou a předsíní. Můžete se podívat na jeho projekt a konečně se můžete stát majitelem nemovitosti Chorvatsko prodej je tady!

chorvatsko

Staví se už od roku 2022 a v letošním roce to bude dokončeno, konečně! Ozvěte se lidem z projektu najadranu.cz ještě dnes, abyste případně stihli poslední volný apartmán! Provedou vás celým procesem tohoto projektu, který mají pod palcem, spolehnout se můžete na naprostou profesionalitu! A zanedlouho už si budete moci říkat – neuděláme si prodloužený víkend v našem bytečku u moře? No ale ano, můžeme, vypadneme z ruchu velkoměsta a pojedeme si užít čistý mořský vzduch! Máte k tomu příležitost, která se nebude opakovat a navíc tato investice zůstane tady jednou pro vaše děti, které už si s ní naloží, jak budou nejlépe umět.