Štěně pro děti

 


Mít psa je pro většinu lidí naprosto normální věc. Jen málokdo si umí představit, že žije svůj krátký život bez psího kamaráda. Psi jsou neuvěřitelně věrní, své pány milují, jsou jim psychickou oporou, a většinou neváhají za svou rodinu položit život. Mít psa má spoustu benefitů na psychiku, a tak by byla škoda nechat vyrůstat své děti bez psa. Problém ovšem nastává u výběru psa, protože lidem se většinou líbí nějaký pes, ale až později zjistí, že například k malým dětem rozhodně není vhodný.

bílá akita

Vybírat psa by všichni měli podle toho, zda mají doma děti, podle toho kolik času mu denně můžou věnovat a kolik peněz mají na jeho život. Nejde jen o to si psa pořídit, ale je potřeba mu zajistit důstojný život. To obnáší nejen pravidelné veterinární kontroly, ale také kvalitní stravu a případné veterinární zákroky. Kdo je s penězi na štíru, neměl by si psa raději pořizovat vůbec. I zdánlivě nevinný úraz může stát spoustu peněz.

Ideální pes k dětem ke akita inu. Je to plemeno, které je nekonfliktní, má přátelskou povahu, je vyrovnaná a děti miluje. Díky tomu že má akita ráda svůj klid, po vás nebude vyžadovat ani každodenní několikahodinové vycházky. Užijete si i svůj klid, což jako rodiče malých dětí jistě oceníte. Nemusíte se bát ani její velikosti, je to středně celý pes, který toho zase tolik nesní.

akita inu

Kde sehnat akitu?
I když její popularita roste, stále není příliš mnoho kvalitních chovatelských stanic, které nabízí štěňata. U nás najdete jen japonskou linii, a patříme mezi nejlepší chovatele v Evropě. Podívejte se na kalendář KenIchi Ai 2022, kde najdete všechny akce, kterých jsme se účastnili. Téměř z každé akce si odnášíme ocenění, protože naši psi i feny patří mezi šampiony. O naše štěňata je obrovský zájem, a aktuální nabídku si můžete prohlédnout v sekci štěňata. Dopřejte nejen svým dětem akitu, budete nadmíru spokojeni.