Touha po bydlení

 


Věřili byste tomu, že je opravdu hodně lidí, kteří se stále bojí si vzít nějakou hypotéku? Abych se vám přiznala, tak já tohle docela chápu, protože stále v dnešní době jsou takové podvody, které bohužel ani policie nevyřeší. Já vím, že policie dělá pro to opravdu hodně, jenomže dnešní takoví hackeři na počítačích anebo různých místech to mají tak opravdu hodně propracované, že je někdy opravdu obtížné něco zjistit a přijít na to. Kolikrát třeba peníze, které jsou kradené, tak jde třeba přes deset účtů, kde je to třeba v pěti zemích. Takže to je velice náročné.

Stále přemýšlíte, jak vydělat peníze?

Ale lidé se nemusejí bát, pokud si třeba vezmou nějaký finanční úvěr nebo hypotéku od ověřeného člověka a nejlépe od banky. Třeba já jsem si vzala hypotéku bez registru. Na tomhle jsme se s celou rodinou shodli, že nejlepší bude, když si vezmeme hypotéku bez registru, protože já jsem už opravdu hodně dlouho snila o tom, že konečně už budu bydlet sama se svým partnerem a se svým synem. Chtěli jsme už bydlet, ve třech. Mně bylo třicet dva let, když jsem se stěhovala od rodičů, když jsem tam bydlela se synem. A protože jsme měli s rodiči opravdu malý byt, tak partner stále musel bydlet u svých rodičů.

S penězmi zacházejte opatrně.

Bylo to takové hrozné a vypadalo to spíše jako mama hotel, takže jsme si s partnerem řekli, že to riskneme a vezmeme si jednoduše hypotéku bez registru. Hypotéku bez registru už jsme se vzali kvůli tomu, že nám ji v bance doporučili. V bance nám doporučovali ještě další hypotéky jako například americkou hypotéku, ale nám se nejvíce líbila a zamlouvala hypotéka bez registru, a to hlavně kvůli tomu, že má opravdu mnoho výhod. Je skvělá a také si ji vzala moje sestřenice se svým manželem, oni si ji chválili opravdu oba dva, takže jsem si řekla, že když mám vlastně někoho, kdo jí má a kdo se také vyzná v hypotéce bez registru, tak proč bychom si také nevzali my?