Zubní ordinace v Praze

 


Dobrý zubař je základ. A pokud ho nemáte, měli byste s tím urychleně něco udělat, jinak dopadnete jako já. Povím vám můj příběh. Měla jsem zubaře, který byl protivný. Doslova jsem se k němu bála chodit a hrozně mě štvala každá návštěva u něho. Věděla jsem, že mě zase „přivítá“ tím svým otráveným pohledem a divným výrazem ve tváři. Celkově to byl takový podivín, ale já nesoudím člověka jenom podle toho, jak vypadá. Ale v tomhle případě se ke mně choval hrozně a nejspíše to tak bylo i k dalším jeho pacientům. Což upřímně moc nedokážu pochopit, protože když nechce být zubař, proč si otevře zubní ordinaci praha a na všechny lidi je protivný? To mi prostě rozum nebere.

s

Po nějaké době, kdy jsem si uvědomila, že tohle není dobrý zubař, jsem hledala nějakou zubní ordinaci Praha. A představte si, našla jsem ji a jsem za to hrozně moc šťastná. Kamarádka mi totiž doporučila úplně jiného zubaře, který byl úplně jiný narozdíl od toho, co jsem měla předtím. Docela mě to potěšilo. Sama bych tak skvělého zubaře asi těžko našla, ještě když má každý druhý obsazené termíny anebo nepřijímá nové pacienty. No ale stal se zázrak a já začala docházet k novému zubaři, který se o moje zuby moc dobře stará.

s

No, a tak mám vlastně opravdu štěstí – udělal mi všechna vyšetření, co bylo potřeba udělat, byl takový kamarádky, milý, hodný, že jsem si doslova říkala, že tahle návštěva u zubaře je fakt super. Dříve jsem se k zubaři chodit bála s problémem a teď je to vlastně přesně naopak a mám z toho hroznou radost. A když už jsme u toho, vy byste měli udělat to stejné. Pokud máte zubaře, který je věčně otrávený a bere vaše problémy na lehkou váhu, tak prostě zubaře změňte a najděte si jiného. Můžete se zeptat například kamarádek a známých, jestli nemají nějaké tipy na skvělé zubaře a možná že vám poradí.