Aplikace online

 

Věřte mi, že když chcete udělat něco pořádně, tak byste si také měli najmout nějakého profesionála a odborníka, který by vám se vším moc rád pomohl. Například já si vzpomínám na sebe, když jsem ještě na střední škole v druhém ročníku měla udělat projekt, který jsem měla dělat online a také potom ho odeslat online. Myslela jsem si, že je to úplná hračka. Ovšem to byla jenom moje domněnka! Také jsme tam ve škole měli různé vyučovací hodiny, které byly online a říkalo se tomu také meet. Znáte? Asi ano. Myslím si, že opravdu to zná každý, hlavně když byla krize za koronaviru, kdy se všechny děti učily online přes počítač z domova.

Mnoho lidí je online.

A předpokládám, že když člověk dělá opravdu věci pořádně a kvalitně, tak to všichni lidé okolo ocení a také si to pamatuji. A také jsem se chlubila všem, že nepotřebuji k ničemu žádného odborníka, že si všechno zvládnu sama udělat. Jenomže jak už to, tak bývá, člověk si myslí, ale osud mění. Nakonec to z toho všeho vyplynulo tak, že to byla úplná katastrofa. Když jsem si dělala různé referáty na počítači, bylo to opravdu hrozné. Byla jsem sice na škole, kde se opravdu kladl veliký důraz na znalosti na počítači, ale já jsem byla úplný propadák. Proto jsem si řekla, že kdybych už měla dělat něco odborně do školy, svěřím všechnu svou práci a své sny do rukou profesionála.

Aplikace jsou nutné.

Nebyl by to podvod, jen bych vynaložila snahu a potom bych se to také naučila. Jako například panu Střelci, který je velký odborník, co se týče vývoji webových aplikací. Také cena webových aplikací není u pana Střelce nějak vysoká, takže podle mého názoru se tohle vyplatí, pokud chcete něco mít opravdu levného, ale zároveň na vysoké úrovni. Na webových stránkách strelec.pro uvidíte, co všechno pan ¨Střelec nabízí a jaké má služby. Pokud máte problém s cenou vývoje aplikace, tak byste se s panem Střelcem domluvili individuálně, protože každý plán a každá zakázka je individuální a pan Střelec také k tomu tak přistupuje.