Jak okouzlit muže svých snů

 

Líbí se vám nový majitel bytu v podlaží pod vámi, s nímž se občas zdravíte na chodbách nebo v průběhu domovních schůzí a chtěla byste na něj zapůsobit, aby se vám více otevřel a projevil své vlastnosti v plné síle, tedy abyste měla představu, co je zač? Přála byste si, abyste si domluvili rande a aby bylo co nejdříve zřejmé, zda stojí za to s ním jít do vztahu, anebo od něj naopak upustit? Pak se snaže na něj způsobit, ale tak, aby to bylo přirozené, a aby to nenahrávalo falešným iluzím na obou stranách.

dívka v posteli

Noste šaty bez ramínek – zda je muž opravdovou osobností, se ukáže zejména tehdy, jestliže mu poodhalíte co nejvíce ze své fyzické krásy. Povrchní jedinci totiž na to obvykle zareagují velmi nápadně a budou se vás snažit lidově řečeno „dostat do postele“. Ti uvážlivější vám i přesto budou stále nahlížet hlavně do očí – do vašeho nitra, do vaší duše, i když budete nosit šaty bez ramínek, což bývá nesmírně sexy a muže pohled na dekolt a odhalená ramena vnitřně vzrušuje. Dopomohou vám k tomu booby tape, tedy pásky na prsa, jimiž svá ňadra vytvarujete do sexy tvaru i bez podprsenky.

růže v posteli

Zvolte i vhodnou obuv – chování mužů bývá co nejpřirozenější i ve chvíli, kdy nezanedbáte ani obutí. V sešmajdaných polobotkách si vás povrchní floutek ani nevšimne a toho uvážlivého spíše odradíte, protože se bude domnívat, že na sebe příliš nedbáte. Věnujte pozornost i vhodné obuvi, aby byla pohodlná, ale zároveň zajímavá a propůjčila vašim nohám okouzlující vzhled.

Nepřehánějte to s líčením – snažte se být co nejvíce přirozená, protože ani floutci, ani muži uvážliví nereagují přirozeně na přehnanou vrstvu make-upu. Čím méně umělých návnad a silikonových vycpávek, tím větší šance poznat muže v jeho pravé podobě. Všichni muži totiž přirozeně reagují jen na ženu, která rovněž vypadá přirozeně, i když má třeba nějakou drobnou vadu na kráse.