Bez dětí

 

Jaká vypadá vaše ideální dovolená. Pláž, sluníčko, moře. Prostě relax, kde můžete v klidu odpočívat, nic nedělat a jen se slunit na pláži na sluníčku. No zní to opravdu skvěle, ale co když máte děti? Jde si i takhle dovolenou užít? Samozřejmě ano, děti nejsou přeci překážkou. Pokud se rozhodnete pro dovolenou v zahraničí, tak je určitě fajn si předem třeba zjistit, zda daná destinace a hotel je přátelský k dětem. Kde se mohou vyřádit. Aby tam měli nějakou zábavu a vám by tak ubyla třeba starost vymýšlet každodenní program pro své děti, aby se zabavili. Nebo pokud máte možnost hlídání, tak není problém děti dát na hlídání a dovolenou si užít bez nich, nebudete první ani poslední pár, nebo rodičové, kteří tuhle možnost využili.

dovolená

Dětem to stejnak samozřejmě vynahradíte jinak. Chcete se třeba podívat někam jinam, kde to pro děti není moc například bezpečné nebo to tam není přímo pro ně. A tak si třeba uděláte dvě dovolené, jednu jako celá rodina a pak třeba druhou, kde odjedete se svým manželem nebo partnerem. Spousta lidí si myslí, že pokud máte děti, tak nějaké romantické dovolené do exotických resortů pro vás končí, ale nemusí tomu tak vůbec být.

dovolená

Vždycky to jde nějak přizpůsobit, aby byli spokojené obě dvě strany a vy abyste nevypadli jako krkavčí rodiče, kteří se chtějí svých dětí zbavit. Jasné určitě se někdo takový najde, který vás takhle bude odsuzovat, ale co mu je do toho. Je to váš život a pokud to vyhovuje vám i vašim dětem, které přitom nestrádají tak můžete být naprosto v klidu. No a kdybyste tedy takovou možnost měly, už víte, kam byste se jeli podívat? Máte nějaké místo, kde byste chtěli trávit nějaký čas a odpočinout si? Najděte si svoji destinaci podle své chuti, sbalte se a jeďte na svoji vysněnou dovolenou nebo líbánky, kde budete sami sebou a zahodíte na chvíli starosti za hlavu.