Čím přirozenější budete, tím lepší bude sex

 

Upřímnost za upřímnost – toužíte po perfektním sexu a skvělém partnerském vztahu? Kdo by netoužil, ve skrytu duše po tom touží každý. Jenže chcete-li, aby to vyšlo, musíte pro to také něco podniknout. V první řadě buďte k sobě upřímní a vyjasněte si své životní preference, tužby a přání. Zaměřte se i na oblast sexu, abyste věděli, co vašemu partnerovi (partnerce) vyhovuje, a jak docílit co nejrozkošnějšího orgasmu. Čím více upřímnosti a otevřenosti, tím silnější prožitky v posteli.

dívka na trávníku

Ztrátu erekce nepovažujte za něco špatného – problémy s erekcí a s nechutí na milování obvykle vzejdou ze stresových podnětů, užívejte proto bylinky na zvýšení testosteronu a potlačení stresových hormonů a zároveň se zaměřujte na stresové jevy a snažte se jim vyhýbat nebo je z života důsledně vytlačovat. Ve skutečnosti k životu stres vůbec nepotřebujeme, lidské tělo se bez něj dokáže zcela obejít.

žena pod rozkvetlým stromem

Jezte zdravěji – mnoho stresových hormonů se nachází v mase (díky stresu při násilném zabíjení zvířat) a celá řada vrcholových sportovců včetně kulturistů vám poradí, abyste maso vyměnili za luštěniny a celozrnné obiloviny. Výborné jsou zejména fazole a quinoa, jsou velmi výživné a zdravé. Zároveň omezujte konzumaci sladkostí a alkoholu.

Tetování a piercing – tetování bývá spíše ohavné a dříve to byl symbol trestanců, proto se dnes od něj také řada lidí odvrací. Navíc nevratně poškozuje pokožku a nelze se jej jednoduše bez jizev zbavit. A piercing obvykle zasahuje do energetických drah (meridiánů), které neustále svou přítomností stimuluje, což může vést k přetížení některých orgánů a k následným problémům včetně závažných chorob. Dopřejte si raději místo piercingu reflexní masáž chodidel, která je naopak léčivá a na rozdíl od stimulace pokožky kovovým předmětem (bodcem) ji můžete provádět častěji, třeba čtyřikrát do týdne.