Čistý bazén

 


Blíží se léto a s tím také to, že lidé budou kupovat bazény. Nebo pokud už máte koupený bazén, tak by také bylo vhodné, abyste ho ještě před napuštěním úplně celý prohlédli, protože také při prohlídce bazénů můžete najít různé nedostatky, které byste také mohli ošetřit anebo odstranit. Kolikrát se mi třeba také stane, že když máme nafukovací bazén, že nám ho jednoduše přes zimu někdo prokouše. A možná myš anebo ho poškrábe kočka. To je potom opravdu velice nepříjemné, protože já potom nevím, co mám dělat. Jak potom říct dětem, že budeme mít třeba o dva týdny později bazén, protože někdy trvá, než přijde poštou.

Bazén mám ráda čistý.

Pokud ale máte bazén, který je zapuštěný anebo volně stojící nad zemí, tak to je potom něco jiného, ale také se musíte o tento bazén starat. Nic není zadarmo a také péče o bazén něco stojí, doporučuji pořídit chlór anebo také regenerační sůl. Mám na mysli takovou tabletovou regenerační sůl, kterou seženete na webové stránce chlorito.cz. Tam jsou různé druhy regeneračních solí, třeba například taková regenerační sůl, která vám právě zregeneruje svaly a podpoří zdravou pokožku. Potom je tady také tabletová regenerační sůl, která zase slouží k tomu, že vaše voda v bazénu bude zregenerovaná a bude více čirá a průhledná.

Kdo se v létě nerad koupe?

Mám ráda průzračnou vodu. Nemám ráda, když se koupu v bazénu a je to takové zašedlé a zakalené anebo nedej bože zelené. Nemám v bazénu ráda špinavou vodu. Proto mě těší, že existují webové stránky, kde si pořídíte opravdu kvalitní chemii do bazénu, jak tabletovou regenerační sůl, tak také klasický chlór. Pokud si pořídíte chlor v tabletách, tak potom také doporučuji plováky do bazénu. Do těchto plováků do bazénu právě dáte chlorovou tabletu. To potom zajistí, že vaše voda v bazénu bude opravdu dlouho nepřetržitě čistá. A to by určitě chtěl každý.