Nečekejte na zloděje s otevřenou náručí.

 


Ať už si to chceme, nebo nechceme přiznat, krádeže v každém roce stoupají a stoupají. Lidé se uchylují k žebrání a drobným krádežím až po vloupání do různých typů obydlí. Může se jednat o chatové oblasti, kde nebývá tolik lidí během dne, nebo přes noc anebo o byty a domy v obydlené části. V dnešní době má každý druhý dům bezpečnostní prvky, které vám vaše území hlídá, ale nic není nepřekonatelné. Všude se chytří zloději mohou dostat, když k vám chtějí. Je dobré mít své území chráněné a to je jedno jestli se jedná o chatu v rekreační oblasti nebo o byt, ve kterém bydlíte. Nikdo nechce přijít o své vybavení, na které jste si museli našetřit a pak si je vybrat a složit. Vše se cení a peníze na ulici nenajdete, tak proč dávat zlodějům nějakou šanci.

jablotron brno

K zabezpečení bytu můžete hodně udělat. Vy jste vlastníkem a můžete si vlastní bydlení zabezpečit tak, abyste měli jistotu, že si na něj ani zloděj netroufne. K tomu, abyste si zajistili bezpečnostní prvky, je dobré se nechat nějakou firmou jako je Jablotron Brno seznámit s možnostmi, které jsou na trhu a taky vám mohou dobře poradit. Určitě si můžete nechat nainstalovat pohybový detektor s kamerou, kdy bude při pohybu v bytě zaznamenán na kamerový systém pachatel, nebo sirénu, která dá hlasitým oznámením vědět, že někdo vniknul do bytu.

jablotron brno

Většinou to zloděje vyděsí a dá se na útěk. Pak jedny z těch základních jako detektor kouře a záplavový detektor. To jsou vhodné detektory, i když nebudete zabezpečovat bydlení, ale kvůli vaší bezpečnosti, hlavně když topíte v kamnech, což většinou bývá u domů a ne v bytech. Můžete mít byt napojený na chytrý telefon a tak mít doma chytrou domácnost, která sed á s bezpečností dobře propojit. Buďte opatrní na svou domácnost a nenechte jí jen tak zlodějům a vandalům. Při kamerovém záznamu na policii aspoň něco zmůžete a je větší pravděpodobnost dopadení pachatele.