Co ještě potřebujete?

 


Kuchyně s obývacím prostorem bývá většinou v moderních novostavbách spojená dohromady. Někomu to vyhovuje, protože se při vaření může věnovat rodině a přátelům, a ten kdo zrovna vaří není oddělený od ostatních sám v daleké kuchyni. Díky tomu že spousta lidí má v lince zabudované okno a samozřejmě má kuchyni opatřenou výkonnou digestoří, nehrozí, že by pach jednotlivých surovin a hotového jídla rušil ostatní. Spojení obývacího prostoru a kuchyně je ideální nejen pro rodiny s dětmi, protože maminka může při vaření mít děti na očích, ale i pro rodiny s odrostlými dětmi, protože spolu mohou trávit čas během přípravy jídla.

světlá linka

Pokud jste zrovna dostavěli dům a musíte si začít řešit kuchyňskou linku, je ideální čas na to začít hledat kde si ji necháte vyrobit. Rovnou zapomeňte na nejlevnější linky z obchodních https://cs.wikipedia.org/wiki/Obchodn%25C3%25AD_z%25C3%25A1kon%25C3%25ADk řetězců, a vsaďte na kvalitu, kterou dostanete u truhláře. Můžete si sami zkusit navrhnout kuchyni v online plánovači, a alespoň tak budete vědět, co by se vám nejspíš líbilo. S určitou představou se potom vydejte k nám, a my vám linku překreslíme ve speciálním programu.

Návrh moderní kuchyně do u Glanckuchyne, kterou si může vybrat, bude odpovídat tomu, co od linky očekáváte. Vybrat linku není jednoduché, protože by se vám v ní mělo dobře vařit, a měla by vám poskytnout dostatek místa nejen na nádobí, ale i na práci. I proto je potřeba si nechat vytvořit návrh někým, kdo se výrobou kuchyní zabývá. U zákazníků jsme už mnohokrát viděli že si vybrali něco špatně, a můžeme vám tak poradit, co raději nevybírat.

tmavá linka

Co se týče designu a tvaru linky, každý má jiné preference, ale většina lidí dnes touží po lince do U a nebo po lince s ostrůvkem. Záleží na tom, kolik máte místa na linku. Pokud máte velkorysý prostor, linka do U může být ideálním řešením do vašeho domu. Vyberte si linku, kterou vám namontujeme k vám domů.