Požádejte o návrh vašeho obýváku bytového designéra

 

Nevíte si rady, jak zařídit a hlavně rozmístit vybavení vašeho bytu? Máte pocit, že ať posouváte nábytkem jakkoli, není to jaksi ono, a chtělo by to nějakou razantní změnu? Máte možnost využít služeb bytových designérů, kteří se právě těmito záležitostmi zabývají do detailu, precizně, a hlavně využívají speciálních metod a nabytých zkušeností z minulosti. Designér si poradí s návrhem kuchyní, obývacích pokojů, ale i ložnic, dětských pokojů a předsíní.

obývací pokoj

Designér respektuje váš osobitý styl

Bytoví designéři vám mohou nabídnout celou řadu možností, jak upravit a zařídit vaše bydlení, ovšem na prvním místě je vždy nejen respekt vůči zákazníkovi, ale zejména přijetí požadovaného stylu. Někteří lidé dávají přednost ryze modernímu pojetí, jiní sází na osvědčená prostředí z minulosti a požadují zachovat například starožitnosti z období rokoka či secese, retro styl z 80. let, anebo rustikál, který napodobuje selský venkov. V tom je práce designérů náročná, protože zaujímá poměrně široké rozpětí osobitých stylů.

Designér pracuje s 3D softwarem

Základem úspěchu práce bytového designéra je pomocný software, s jehož pomocí se modulují jednotlivé verze řešení v daném prostoru. Funguje to tak, že se nafotí stávající prostředí vašeho bytu a v 3D realitě se do něj vkládají všechny potřebné komponenty – nábytek, spotřebiče, bytové doplňky, podlahové krytiny, svítidla atp. Díky tomu máte jasnou představu, jak to bude v reálné situaci vypadat, a tak se snadno rozhodnete pro tu nejlepší variantu.

práce bytového designéra

Designéři při návrhu obývacího pokoje znají i určité fígle a mají řadu zkušeností z realizovaných projektů, takže vám mohou předložit řešení, které považují ve vašem případě za ideální, ovšem vždy máte to poslední slovo vy. Práce bytových designérů spočívá zejména na komunikaci s klientem a vzájemné interakci, kdy musí dojít k takovému výsledku, aby byl klient spokojený.