Co je to HHC?

 

Slyšeli jste už někdy o HHC? Že vám tato tři písmenka nic neříkají? HHC pochází z konopí a je podobný látce THC, kterou jistě znáte, protože se jedná o látku obsaženou v marihuaně. Rozdíl mezi těmito látkami je, že zakoupit HHC si můžete v České republice zcela legálně, například tady na HHC prodej Hhcpoint.com.

HHC u nás není tak rozšířené, stejně, jako povědomí o této látce. Společnost k ní stále zaujímá různé předsudky, protože si ji automaticky spojuje s marihuanou, drogami a závislostí. HHC je přitom látkou, která nám může být velice prospěšná.

marihuana

Tato látka se vyskytuje přímo v konopí, což je pravda, ovšem jen ve velmi malém množství. Proto se dává přednost výrobě pomocí derivace CBD, což je další látka, která je v konopí obsažená. Tento způsob výroby ale nemá žádný negativní vliv na účinky HHC. HHC si získává oblíbenost především pro své účinky, které jsou podobné těm, které se dostaví, pokud užijete THC, ale uživatelé udávají, že jsou zhruba o polovinu slabší. Nemusíte se tedy obávat, že po požití HHC si budete připadat, jako byste pozbyli smyslů.

tráva

Mezi jeh hlavní účinky patří analgetická schopnost, tedy to, že nebudete tolik vnímat bolest. Proto je tato látka oblíbená například u lidí, kteří trpí chronickými onemocněními a chronickými bolestmi. Dokáže vám navodit pocit relaxace, klidu, odpočinku. Můžete se dostat do takzvaného „rauše“, který je ale slabý a nedá se srovnávat s tím, pokud byste například vykouřili marihuanu. Mezi další účinky řadíme navození klidu před spaním a přispění ke klidnějšímu spánku. Proto se hodí například pro ty, kteří trpí nespavostí, nebo se ze spánku velmi často probouzejí.

Někteří citlivější jedinci mohou prožít i vedlejší účinky HHC. Mezi ty nejčastější řadíme pocity úzkosti, nevolnost, zvýšenou chuť k jídlu, zrychlený srdeční tep nebo začervenání očí.